Reklam
BARTIN HABERLERİ
Mynet Bartın Haberleri

Derneğimizden Ziyaretler

Ulus ve Köylerine Hizmet Derneği Başkanı Satı Lütfi Okçu ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Makam odasında gerçekleşen ve Belediye Başkanı Cemal Akın’ın oğlu Hüseyin Akın’ın da dernek üyeleri ile birlikte hazır bulunduğu ziyarette, karşılıklı görüş alışverişi ve sohbet şeklinde sürmüştür. Belediye Başkanı Cemal Akın dernek yöneticilerine ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu [...]

17 Ağu 13 16:20
Bu haber 878 kez okundu.
ULUS-DER-ZİYARETİ-(1)

Ulus ve Köylerine Hizmet Derneği Başkanı Satı Lütfi Okçu ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.
Makam odasında gerçekleşen ve Belediye Başkanı Cemal Akın’ın oğlu Hüseyin Akın’ın da dernek üyeleri ile birlikte hazır bulunduğu ziyarette, karşılıklı görüş alışverişi ve sohbet şeklinde sürmüştür.
Belediye Başkanı Cemal Akın dernek yöneticilerine ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek çalışmalarında başarı ve kolaylıklar dilemişlerdir.
Akın konuşmasında “İnsanlar arasında dayanışmayı sağlayan dernekler sorunların birlikte tespiti ve çözümü noktasında etkin rol oynayan önemli kuruluşlardır. Biz bu bağlamda, belediye olarak halkımıza layık olduğu ve ihtiyaç duyduğu hizmetleri vermek için kentte bulunan tüm sivil toplum teşkilatları ve derneklerle sürekli istişare halindeyiz. Derneklere bizim yardımcı olabileceğimiz konularda ve imkânlar çerçevesinde elimizden geldiğince destek oluyoruz. Ulus-Der içinde aynı şekilde yardımcı olabileceğimiz bir husus olursa üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Satı Lütfi Okcu da Belediye Başkanımıza teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilemiş ve ziyaret sona ermiştir.

Yorum Yazın

Altyapı ve Tema :WordPress
Son güncelleme 17.08.2013 - 16:20